Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Witamy na forum prasowym

Znajdziesz tu informacje prasowe o działalności Grupy Bosch w Polsce. Na forum dostępne są również zdjęcia oraz prezentacje.

Forum Prasowe Bosch - Znaleziono 1467 informacji prasowych:

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Znaleziono 1467 informacji prasowych:

Komfort i bezpieczeństwo

Celsius Plus - jedyny na rynku podgrzewacz wody sterowany pilotem

W październiku Junkers wprowadził na rynek nowy podgrzewacz gazowy wody Celsius Plus, który zapewnia natychmiastowe i precyzyjne podgrzanie wody. Jest jedynym na rynku podgrzewaczem sterowanym pilotem. Zamknięta komora spalania gwarantuje bezpieczne jego użytkowanie.
więcej
26 października 2004
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Bosch nagrodzony

Optyczny system pomiaru geometrii zawieszenia oraz uniwersalna sonda lambda firmy Bosch wyróżnione w konkursie "Automotechnika Innovation Award"

Innowacyjny, optyczny system pomiaru geometrii zawieszenia, zaprojektowany przez firmę Bosch przy współpracy koncernu BMW, otrzymał we wrześniu nagrodę "Automechanika Innovation Award 2004" w kategorii "Urządzenia do warsztatów samochodowych". Bosch otrzymał także drugie wyróżnienie w kategorii "Części i komponenty samochodowe" za uniwersalną sondę lambda. Oba urządzenia zostały zaprezentowane podczas tegorocznych targów Automechanika we Frankfurcie.
więcej
24 października 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Gorąca premia

Kotły kondensacyjny - oszczędność energii, a teraz dodatkowo kosztów ogrzewania

Na początek sezonu grzewczego Junkers przygotował akcję promocyjną. Teraz kupując kocioł kondensacyjny oprócz wysokiej jakości urządzenia i oszczędności energii, którą zapewnia nowoczesna technologia, można zaoszczędzić na zimowych kosztach ogrzewania. Wśród uczestników loterii zostanie rozlosowanych 45 nagród pieniężnych w wysokości 2000 zł. Akcja potrwa od 15 sierpnia do 15 listopada.
więcej
30 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Rozwój silnika Diesla - od 80 lat w samochodach

Minęło ponad 100 lat od czasu, gdy Rudolf Diesel uzyskał patent na zaprojektowany przez siebie stacjonarny silnik wysokoprężny i dokładnie 80 lat od czasu, gdy pojawił się pierwszy samochód z silnikiem Diesla. Początkowo diesel kojarzył się jedynie z dymiącym autem o słabych osiągach i problemach z rozruchem zimą. Jednak nowe rozwiązania w zakresie zwiększenia wydajności paliwa, redukcji poziomu hałasu, obniżenia emisji zanieczyszczeń i wzrostu mocy, zrewolucjonizowały silnik wysokoprężny.
więcej
24 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Bezpiecznie w sytuacjach krytycznych

Funkcja optymalizacji wspomagania układu kierowniczego

W przypadku poślizgu najistotniejsze znaczenie ma możliwość zapanowania nad pojazdem i utrzymania właściwego toru jazdy. Dlatego Bosch pracuje obecnie nad funkcją, która pomoże kierowcy bezpiecznie kierować pojazdem w sytuacjach krytycznych. System wzmacnia lub ogranicza działanie tradycyjnego wspomagania kierownicy, ułatwiając kierowcy wykonywanie manewrów uzależnionych od sytuacji na drodze. Obecnie są prowadzone próby na modelach prototypowych.
więcej
9 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Gdzie zainstalować urządzenie grzewcze?

Oferta Junkersa dopasowana do każdej lokalizacji

Zbliża się sezon grzewczy i czas, w którym decydujemy się na zakup nowego lub wymianę starego kotła. Wybierając urządzenie grzewcze zależy nam na tym, aby jak najlepiej spełniało swoją funkcję oraz żeby pasowało swoim wyglądem do miejsca, w którym chcemy je umieścić. Junkers w swojej szerokiej ofercie posiada kotły, które możemy zainstalować na poddaszu, w piwnicy oraz w pomieszczeniach mieszkalnych.
więcej
5 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Bosch i DaimlerChrysler

Świece zapłonowe Boscha w modelach Smart Forfour

We wszystkich silnikach benzynowych nowego modelu Smart Forfour są stosowane wyłącznie świece zapłonowe Bosch. Świece zapłonowe tej firmy można znaleźć w dwóch trzecich silników produkowanych przez koncern DaimlerChrysler.
więcej
3 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Pewne hamowanie

W połowie roku na rynku polskim pojawiły się klocki hamulcowe linii Premium Boscha. Obecnie są one stosowane przez takich producentów jak Fiat, Renault, Peugeot, Ford, Toyota, Mercedes.
więcej
13 lipca 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Świece Boscha w Oplach

Już od wielu lat koncerny Bosch i Opel współpracują ze sobą w zakresie optymalizacji świec zapłonowych do nowych silników benzynowych. Od niedawna nowe modele Astry, podobnie jak niemal wszystkie samochody osobowe Opla, są fabrycznie wyposażane w świece zapłonowe Boscha.
więcej
12 lipca 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

ABS standardowym wyposażeniem samochodów osobowych w Europie Zachodniej

Od lipca 2004 każdy nowy samochód osobowy produkowany na rynek zachodnioeuropejski musi być wyposażony w system ABS zapobiegający blokowaniu się hamulców w trakcie hamowania.
więcej
5 lipca 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.