Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Witamy na forum prasowym

Znajdziesz tu informacje prasowe o działalności Grupy Bosch w Polsce. Na forum dostępne są również zdjęcia oraz prezentacje.

Forum Prasowe Bosch - Znaleziono 1621 informacji prasowych:

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Znaleziono 1621 informacji prasowych:

Jaśniej i bezpieczniej na drogach

Nowa oferta żarówek samochodowych Boscha

Dobra widoczność własnego i innych pojazdów to jeden z ważniejszych warunków bezpiecznego poruszania się po drogach. W listopadzie Bosch wprowadził kompletny program żarówek do samochodów osobowych i ciężarowych, pokrywający 95 proc. potrzeb rynku.
więcej
15 grudnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Nagroda dla Boscha i Audi

Wyróżnienie za wkład w rozwój sportów motorowych

Firmy Bosch i Audi otrzymały w Dearborn w USA wyróżnienie od organizacji SEMA (Specialty Equipment Market Association) i SAE (Society of Automotive Engineers). Nagroda została przyznana za system bezpośredniego wtrysku benzyny w modelu Audi R8.
więcej
3 grudnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Junkers nagrodzony

Złoty Instalator dla Junkersa za wszechstronny system kształcenia i szkolenia oraz nowy podgrzewacz wody Celsius Plus

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji przyznała w tym roku firmie Junkers Złotego Instalatora - prestiżową nagrodę w branży instalacyjnej. Wyróżnienie zostało przyznane dwukrotnie - za wszechstronny system kształcenia i szkolenia oraz za nowy przepływowy podgrzewacz wody Celsius Plus.
więcej
2 grudnia 2004
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Miliard wtryskiwaczy

Rozwiązania dla czystych i oszczędnych silników

W październiku z taśm produkcyjnych zszedł miliardowy wtryskiwacz Boscha do silników benzynowych. W siedmiu fabrykach koncernu na świecie produkowanych jest rocznie blisko 80 milionów wtryskiwaczy do systemów wtrysku benzyny. 220 tysięcy sztuk każdego dnia opuszcza zakłady produkcyjne. Z wysokimi udziałami rynkowymi w tym segmencie Bosch jest liderem światowego rynku.
więcej
1 grudnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Komfort i bezpieczeństwo

Celsius Plus - jedyny na rynku podgrzewacz wody sterowany pilotem

W październiku Junkers wprowadził na rynek nowy podgrzewacz gazowy wody Celsius Plus, który zapewnia natychmiastowe i precyzyjne podgrzanie wody. Jest jedynym na rynku podgrzewaczem sterowanym pilotem. Zamknięta komora spalania gwarantuje bezpieczne jego użytkowanie.
więcej
26 października 2004
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Bosch nagrodzony

Optyczny system pomiaru geometrii zawieszenia oraz uniwersalna sonda lambda firmy Bosch wyróżnione w konkursie "Automotechnika Innovation Award"

Innowacyjny, optyczny system pomiaru geometrii zawieszenia, zaprojektowany przez firmę Bosch przy współpracy koncernu BMW, otrzymał we wrześniu nagrodę "Automechanika Innovation Award 2004" w kategorii "Urządzenia do warsztatów samochodowych". Bosch otrzymał także drugie wyróżnienie w kategorii "Części i komponenty samochodowe" za uniwersalną sondę lambda. Oba urządzenia zostały zaprezentowane podczas tegorocznych targów Automechanika we Frankfurcie.
więcej
24 października 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Gorąca premia

Kotły kondensacyjny - oszczędność energii, a teraz dodatkowo kosztów ogrzewania

Na początek sezonu grzewczego Junkers przygotował akcję promocyjną. Teraz kupując kocioł kondensacyjny oprócz wysokiej jakości urządzenia i oszczędności energii, którą zapewnia nowoczesna technologia, można zaoszczędzić na zimowych kosztach ogrzewania. Wśród uczestników loterii zostanie rozlosowanych 45 nagród pieniężnych w wysokości 2000 zł. Akcja potrwa od 15 sierpnia do 15 listopada.
więcej
30 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Rozwój silnika Diesla - od 80 lat w samochodach

Minęło ponad 100 lat od czasu, gdy Rudolf Diesel uzyskał patent na zaprojektowany przez siebie stacjonarny silnik wysokoprężny i dokładnie 80 lat od czasu, gdy pojawił się pierwszy samochód z silnikiem Diesla. Początkowo diesel kojarzył się jedynie z dymiącym autem o słabych osiągach i problemach z rozruchem zimą. Jednak nowe rozwiązania w zakresie zwiększenia wydajności paliwa, redukcji poziomu hałasu, obniżenia emisji zanieczyszczeń i wzrostu mocy, zrewolucjonizowały silnik wysokoprężny.
więcej
24 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Bezpiecznie w sytuacjach krytycznych

Funkcja optymalizacji wspomagania układu kierowniczego

W przypadku poślizgu najistotniejsze znaczenie ma możliwość zapanowania nad pojazdem i utrzymania właściwego toru jazdy. Dlatego Bosch pracuje obecnie nad funkcją, która pomoże kierowcy bezpiecznie kierować pojazdem w sytuacjach krytycznych. System wzmacnia lub ogranicza działanie tradycyjnego wspomagania kierownicy, ułatwiając kierowcy wykonywanie manewrów uzależnionych od sytuacji na drodze. Obecnie są prowadzone próby na modelach prototypowych.
więcej
9 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Gdzie zainstalować urządzenie grzewcze?

Oferta Junkersa dopasowana do każdej lokalizacji

Zbliża się sezon grzewczy i czas, w którym decydujemy się na zakup nowego lub wymianę starego kotła. Wybierając urządzenie grzewcze zależy nam na tym, aby jak najlepiej spełniało swoją funkcję oraz żeby pasowało swoim wyglądem do miejsca, w którym chcemy je umieścić. Junkers w swojej szerokiej ofercie posiada kotły, które możemy zainstalować na poddaszu, w piwnicy oraz w pomieszczeniach mieszkalnych.
więcej
5 sierpnia 2004
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.