Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Witamy na forum prasowym

Znajdziesz tu informacje prasowe o działalności Grupy Bosch w Polsce. Na forum dostępne są również zdjęcia oraz prezentacje.

Forum Prasowe Bosch - Znaleziono 1582 informacji prasowych:

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Znaleziono 1582 informacji prasowych:

Więcej świateł

Szerszy asortyment techniki oświetleniowej Boscha

Dział Techniki Oświetleniowej Boscha oraz firma Magneti Marelli stworzyły wspólnie w ubiegłym roku spółkę Automotive Lighting w dziedzinie systemów oświetlenia samochodowego. W czerwcu br. firmy porozumiały się w sprawie zmiany swoich udziałów w spółce. Magneti Marelli wniesie do Automotive Lighting zakupioną niedawno Grupę Seima z Tolmezzo (Włochy), producenta tylnych reflektorów i tym samym przejmie większość udziałów w firmie. Firma Bosch pozostanie współudziałowcem jeszcze przez kolejny rok.
więcej
2 lipca 2000
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Bezpieczne parkowanie

Dzięki urządzeniu ułatwiającemu parkowanie wgniecenia i zarysowania powstałe na parkingu stają się rzadkością. Zintegrowane w zderzakach pojazdu czujniki ultradźwiękowe mierzą odległość do najbliższej przeszkody. Optyczny wskaźnik, z dodatkowym akustycznym sygnałem ostrzegawczym, informuje kierowcę, ułatwiając mu parkowanie nawet w najmniejszych lukach i wąskich garażach.
więcej
1 lipca 2000
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Odetchnąć w samochodzie: filtry kabinowe Bosch z aktywnym węglem zatrzymują nawet pyłki roślin, ozon i bakterie

W samochodach pozbawionych skutecznych filtrów powietrznych stężenie pyłów i substancji szkodliwych w kabinie może być do sześciu razy większe niż na zewnątrz pojazdu - szczególnie latem. Jednak filtr kabinowy Bosch z aktywnym węglem pozwala swobodnie oddychać nawet wtedy, gdy samochód stoi w korku lub w tunelu.
więcej
1 czerwca 2000
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Mała moc, duże możliwości. Nowy gazowy kocioł Ceramini z zapłonem elektronicznym

Nowy wiszący gazowy kocioł Ceramini marki Junkers może ogrzać powierzchnie do 130 m2. Funkcja płynnej modulacji mocy pozwala na dodatkową oszczędność energii, a elektroniczny panel sterowania zapewnia łatwą obsługę urządzenia. Ceramini dostępny jest od tego roku na rynku polskim.
więcej
5 maja 2000
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Polska jednym z najlepszych rynków dla urządzeń techniki grzewczej

Obrót urządzeniami z zakresu techniki grzewczej wyniósł w ubiegłym roku w firmie Bosch 1,74 miliarda marek. Było to o 4,8% więcej niż w roku 1998. Znaczący jest udział rynków zagranicznych, z których pochodziło ponad 70% obrotu. Do najlepiej rozwijających się rynków należały w ubiegłym roku Polska, Wielka Brytania i Portugalia. Polski oddział Bosch Thermotechnik, reprezentowany przez markę Junkers, odnotował w 1999 roku 32% przyrost obrotów.
więcej
1 maja 2000
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Serwisy Junkersa. W trosce o dobro i komfort użytkownika

O tym, jak ważny jest fachowy i dyspozycyjny serwis, przekonujemy się dopiero wtedy, kiedy trzeba skorzystać z jego usług. Jest to szczególnie ważne w przypadku takich urządzeń jak np. kotły, które ogrzewają nasze mieszkania i dostarczają ciepłą wodę. Usterka takiego kotła potrafi skomplikować życie. Doceniając ogromne znaczenie serwisu Junkers stworzył na terenie całej Polski 280 autoryzowanych punktów serwisowych, w których aż 92% zgłoszeń realizowanych jest w ciągu 24 godzin.
więcej
1 maja 2000
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

10 milionów sterowników EDC firmy Bosch

Sterownik układu EDC (Electronic Diesel Control) jest głównym komponentem nowoczesnych układów wtryskowych do silników Diesla. Przyczynił się on w decydującym stopniu do szybkiego rozwoju techniki wtryskowej do silników wysokoprężnych. Bosch, który jako pierwszy w wiecie wprowadził EDC na rynek, wyprodukował już 10 milionów tych sterowników.
więcej
1 maja 2000
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Common Rail firmy Bosch - druga generacja

Pod koniec 1999 roku Bosch wyprodukował milionowy egzemplarz wysokociśnieniowego układu wtryskowego Common Rail. Do tych układów firma wyprodukowała cztery miliony wtryskiwaczy, które podają olej napędowy do poszczególnych cylindrów. W ostatnim kwartale tego roku na rynek trafi druga generacja układu Common Rail firmy Bosch.
więcej
1 maja 2000
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Ponad dwa tysiące patentów

W ubiegłym roku firma Bosch opatentowała ponad dwa tysiące wynalazków. Było to o 14% więcej niż w roku 1998. Co roku przedsiębiorstwo przeznacza znaczące sumy na badania i rozwój. Do najważniejszych dziedzin inwestycyjnych należą obecnie układ ESP, systemy wtrysku bezpośredniego do silników benzynowych i wysokoprężnych oraz systemy nawigacyjne.
więcej
1 kwietnia 2000
Informacja prasowa
Informacje ekonomiczne
archiwalna

Szybka wymiana wycieraczek

Adapter Quick Clip w wycieraczkach Bosch - Twin

Gdy wycieraczki zaczynają rozmazywać brud na szybie zamiast go usuwać, nadchodzi czas wymiany starych wycieraczek na nowe. Wielu kierowców nie ma w tym wprawy. Firma Bosch wprowadziła na polski rynek uniwersalny adapter Qiuck Clip, dzięki któremu montaż nowych wycieraczek stanie się szybki i łatwy.
więcej
1 kwietnia 2000
Informacja prasowa
Części Samochodowe i Diagnostyka
archiwalna

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.