Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Prezent dla kreatywnych – zestawy świąteczne Dremel

Zdjęcia (3)

Zdjęcie do informacji: Prezent dla kreatywnych – zestawy świąteczne Dremel
Zdjęcie do informacji: Prezent dla kreatywnych – zestawy świąteczne Dremel
Zdjęcie do informacji: Prezent dla kreatywnych – zestawy świąteczne Dremel
7 grudnia 2017
Informacja prasowa
Elektronarzędzia - DREMEL
liczba zdjęć: 3
Prezent, który zachwyci każdą kreatywną osobę. Dremel proponuje trzy świąteczne zestawy z dodatkowymi akcesoriami. Diamenetowe pakiety Xmas Dremel to doskonały pomysł na upominek dla początkujących, ale też zaawansowanych miłośników pięknych przedmiotów i majsterkowania. Każdy znajdzie coś dla siebie - do wyboru sa aż trzy warianty!


Najbardziej popularne narzędzie Multi-Tool Dremel 3000 to podstawa

W każdym zestawie świątecznym znajduje się Dremel 3000, jedno z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się narzędzi marki. Dzięki innowacyjnemu systemowi EZ Twist można w nim szybko zmieniać akcesoria, a także pracować ze zmiennymi ustawieniami prędkości od 10 000 do 33 000 obrotów na minutę. Tak wszechstronne urządzenie poradzi sobie  z prawie każdym zadaniem  DIY, od prostych prac konserwatorskich mebli i pojazdów, do wieloetapowych wyzwań zaawansowanego majsterkowicza.

Dremel 3 Diamonds Xmas Kit – 20% więcej wartości
Zestaw Dremel 3 Diamonds Xmas zawiera urządzenie Dremel Multi-Tool 3000, a także specjalny uchwyt ułatwiający jego wygodne i bezpieczne przechowywanie.
W opakowaniu znajdziemy również pięć różnych akcesoriów.

Dremel 4 Diamonds Xmas Kit – 40% więcej wartości
Zestaw Dremel 4 Diamonds Xmas oferuje jeszcze więcej możliwości dla majsterkowiczów. W tym zestawie, oprócz narzędzia Dremel 3000, znajdują się trzy przystawki Dremel
i 55 wysokiej jakości akcesoriów, wszystko zapakowane w specjalnej walizce, dla łatwiejszego przechowywania i wygodniejszego transportu. Dwa akcesoria przeznaczone są do cięcia: przystawka do cięcia po linii i kole  (678) oraz prowadnica do cięcia  (565). Natomiast wałek giętki (225) pozwala użytkownikowi na pracę w trudno dostępnych miejscach i umożliwia realizowanie prac z jeszcze większą precyzją.  Dzięki akcesoriom z systemem i EZ SpeedClick do szybkiej zmiany osprzętu bez użycia kluczy, Dremel 3000 uważany jest za bardzo wszechstronne urządzenie. Zestaw obejmuje także specjalny uchwyt do narzędzia.

Dremel 5 Diamonds Xmas Kit – 50% więcej wartości
Solidna, aluminiowa skrzynka z narzędziami Dremel stanowi dodatkową wartość zestawu. Urządzeniu Dremel 3000 towarzyszy pięć przystawek  i 75 wysokiej jakości akcesoriów Dremel, w tym EZ SpeedClic. Zestaw Premium najlepiej pokazuje uniwersalność narzędzia i jest idealnym prezentem dla zapalonych majsterkowiczów.
 
 

PT31-12.17

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Magdalena Kołomańska - Forum Prasowe Bosch

Magdalena Kołomańska

+ 48 22 715 48 04

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.