Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana fraza



Zakres dat



Serwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Domowy manicure dla Twojego pupila


Zestaw do pielęgnacji pazurów zwierząt marki Dremel

Zdjęcia (4)

Zdjęcie do informacji: Domowy manicure dla Twojego pupila
Zdjęcie do informacji: Domowy manicure dla Twojego pupila
Zdjęcie do informacji: Domowy manicure dla Twojego pupila
Zdjęcie do informacji: Domowy manicure dla Twojego pupila
Pozostałe zdjecia
Pobierz treść
17 lipca 2018
Informacja prasowa
Elektronarzędzia - DREMEL
liczba zdjęć: 4
Marka Dremel wprowadza na rynek urządzenie do szybkiego i bezpiecznego obcinana pazurów zwierząt.  Z modelem 7020 PGK w łagodny i bezstresowy sposób skrócisz psie lub kocie pazury we własnym domu. Pomogą w tym cichy silnik i łatwa obsługa urządzenia.


Teraz możesz samodzielnie obciąć pazury swojemu pupilowi – szybko, łatwo i bezpiecznie. Wszystko dzięki nowemu narzędziu marki Dremel. Model 7020 PGK wykorzystuje wszystkie zalety narzędzi precyzyjnych, z których marka znana jest od lat, umożliwiając bezpieczną i bezstresową pielęgnację psich i kocich pazurów bez wychodzenia z domu. Do narzędzia montuje się przystawkę, która zapewnia bezpieczeństwo podczas obcinania pazurów i chroni czworonoga przed bezpośrednim kontaktem z tarczą ścierną oraz obracającymi się częściami narzędzia. Dodatkowa, przezroczysta osłona oferuje większą kontrolę i umożliwia łatwiejsze operowanie łapą.

Zestaw Dremela jest jedynym tego typu narzędziem na rynku, które podczas obcinania pozwala zachować naturalny kształt pazurów. Stopniowe szlifowanie pazurów pod kątem 45⁰ znacząco obniża ryzyko zbyt krótkiego przycięcia pazurów lub ich skaleczenia. W porównaniu do tradycyjnych obcinaczy, urządzenie umożliwia więc skracanie pazurów w bardziej równomierny sposób i nadaje im gładkie wykończenie. Rozwiązanie jest korzystne dla zwierząt, ale pozwala też zadbać o wnętrza  -  łagodnie oszlifowane pazurki naszych czworonożnych podopiecznych nie zniszczą nam już drewnianych podłóg czy dywanów. Przezroczysta osłona urządzenia zbiera pył i zapobiega wciąganiu sierści zwierzęcia, obcinanie pazurów jest dzięki temu czynnością bezpieczną i czystą.

Bezstresowa domowa pielęgnacja pazurów zwierząt
Zestaw do obcinania pazurów zwierząt marki Dremel jest wyposażony w cichy silnik, który sprawia, że pielęgnacja jest komfortowa i bezstresowa, zarówno dla zwierząt, jak i ich właścicieli. Proces obcinania nie jest uciążliwy dla psów, które są wyjątkowo wrażliwe na bodźce słuchowe. Dzięki narzędziu Dremel właściciele mogą zapewnić swoim psom i kotom pielęgnację pazurów w domu, czyli tam, gdzie zwierzę nie jest narażone na niepotrzebny stres.
 
Łatwa pielęgnacja pazurów zwierząt

Dremel 7020 PGK waży jedynie 270 gramów i jest bardzo poręczny. Można nim szybko przyciąć wszystkie pazury za jednym razem. Łatwy w obsłudze regulator umożliwia ustawienie dwóch prędkości narzędzia. Dodatkową wygodę zapewnia brak kabla – zestaw jest bezprzewodowy, zasilany czterema bateriami alkalicznymi AA.
 
 

PT15-07.18

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Magdalena Kołomańska - Forum Prasowe Bosch

Magdalena Kołomańska

+ 48 22 715 48 04

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.