Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Bosch dostarcza muzykę dla restauracji McDonald’s w Chinach


Komercyjne systemy nagłośnieniowe dla nowej generacji restauracji

Zdjęcia (3)

Zdjęcie do informacji: Bosch dostarcza muzykę dla restauracji McDonald’s w Chinach
Zdjęcie do informacji: Bosch dostarcza muzykę dla restauracji McDonald’s w Chinach
Zdjęcie do informacji: Bosch dostarcza muzykę dla restauracji McDonald’s w Chinach
Pobierz treść
9 sierpnia 2018
Informacja prasowa
Systemy Zabezpieczeń
liczba zdjęć: 3
McDonald’s otworzył w Chinach nową generację swoich restauracji. Dania zamawiane z menu, obsługa przy stolikach, nowa aplikacja McDonald's, płatności mobilne i elektroniczne menu, a nawet możliwość gry w wirtualną piłkę nożną – to przykłady udogodnień dla klientów sieci. Ponadto każda restauracja została wyposażona w światowej klasy komercyjny system nagłośnieniowy, którego dostawcą jest Bosch.


Sztuka w biznesie
Sercem każdego systemu nagłośnieniowego i dźwiękowego systemu ostrzegawczego jest wzmacniacz miksujący Bosch Plena. Jest on połączony z kompaktowym zestawem głośnikowych LC6-100S-L do montażu sufitowego, który stanowi kompletny pakiet, idealny dla odtwarzania muzyki pierwszoplanowej i tła muzycznego w restauracjach, barach, ogródkach i sklepach. W zestawie znajduje się wysokiej klasy 8-calowy subwoofer z kablem krosowym do obsługi czterech 2-calowych głośników satelitarnych.
 
Dla każdego z pięter we flagowych restauracjach McDonald's, Bosch stworzył specjalną konfigurację głośników komercyjnych zapewniających nagłośnienie. Wykorzystano do tego celu program do symulacji akustycznych EASE Address. Analiza akustyczna pozwala skonfigurować system nagłośnieniowy dla każdej z restauracji, zapewniając najlepsze brzmienie we wszystkich lokalizacjach – komentuje jeden z projektantów Bosch.
 
Skąd jednak McDonald’s wiedział, że Bosch ma najlepszą ofertę?
Po pierwsze – Bosch przedstawił doskonałe referencje ze zrealizowanych systemów nagłośnieniowych w restauracjach sieciowych na całym świecie. Po drugie – przedstawicieli McDonald’s zaproszono do Bosch Experience Centre, gdzie mogli przetestować różnego rodzaju głośniki, konfiguracje i osprzęt. To przekonało inwestorów, że Bosch będzie w stanie dostarczyć najwyższej jakości systemy.
 
„McDonald's inwestuje znaczące środki w tło muzyczne, ponieważ wiemy, że dzięki temu klienci lepiej się u nas czują, a dobre samopoczucie to szansa na lepszy biznes. McDonald’s potrzebuje wysokiej klasy systemów nagłośnieniowych, a szeroka oferta produktów Bosch doskonale trafia w nasze potrzeby” – mówi Ma Lijie, dyrektor działu rozwoju w McDonald's China.

ST10-08.18

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Łukasz Kałucki - Forum Prasowe Bosch

Łukasz Kałucki

(22) 715 48 05

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.