Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym w Warszawie

Zdjęcia (4)

Zdjęcie do informacji: Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym w Warszawie
Zdjęcie do informacji: Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym w Warszawie
Zdjęcie do informacji: Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym w Warszawie
Zdjęcie do informacji: Junkers-Bosch otwiera salę szkoleniową pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym w Warszawie
Pozostałe zdjecia
Pobierz treść
19 lutego 2019
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
liczba zdjęć: 4
W Centrum Szkoleniowym Junkers-Bosch w Warszawie powstała pierwsza w Polsce profesjonalna sala do szkoleń z zakresu instalacji i serwisu pomp ciepła.


W nowej sali od początku marca br. Trenerzy Junkers-Bosch prowadzić będą szkolenia z instalacji i serwisu pomp ciepła dla instalatorów, serwisantów oraz partnerów handlowych, którzy chcą bliżej poznać produkty firmy.

W nowej, bogato wyposażonej przestrzeni szkoleniowej zaprezentowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania grzewcze wykorzystujące między innymi pompy ciepła marki Bosch. Uczestnicy szkoleń będą mogli zapoznać się z kompletnymi rozwiązaniami różnych typów pomp: gruntowej z chłodzeniem pasywnym, powietrznej z dodatkowym źródłem ciepła i powietrznej z wbudowanym zasobnikiem. W sali szczegółowo zaprezentowano zagadnienia: hydrauliczne, równoważenia hydraulicznego, układów automatyki i badania przepływów. Cały układ został tak zaprojektowany i wykonany, aby można było zaprezentować współpracę różnych źródeł ciepła,  np. kaskadę kotłów wiszących dużej mocy we wzorcowym rozwiązaniu hydraulicznym oraz nowoczesny przemysłowy kocioł kondensacyjny.
 
Junkers-Bosch, jako jeden z liderów rynku pomp ciepła, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom partnerów i klientów i oferuje szkolenia z najnowszych rozwiązań grzewczych. "Chcemy, aby nasza nowa sala szkoleniowa była miejscem, w którym profesjonaliści z branży grzewczej będą mogli poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie instalacji i serwisowania pomp ciepła.  Te przyjazne środowisku urządzenia grzewcze są coraz bardziej popularne na polskim rynku. Naszym celem jest, aby pracownicy firm instalacyjnych i serwisowych, z którymi współpracujemy, byli najlepszymi ekspertami od tych rozwiązań na polskim rynku. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze szkolenia” – mówi Jacek Parys, Kierownik Działu Technicznego Bosch Termotechnika.
 
Z oferty Centrum Szkoleniowego Junkers-Bosch w Warszawie korzystają instalatorzy, serwisanci, handlowcy i projektanci, a także uczniowie szkół średnich i wyższych, które kształcą przyszłych fachowców w branży grzewczej. Odbywają się tutaj nie tylko szkolenia teoretyczne, ale też praktyczne warsztaty poświęcone technologiom i urządzeniom Junkers-Bosch,  podnoszące  kwalifikacje zawodowe uczestników szkoleń.

Szkolenia praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych Trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia zaprojektowane zostały w atrakcyjny sposób z wykorzystaniem filmów, animacji oraz symulatorów paneli i automatyki. Poprawia to atrakcyjność przekazywanych informacji i zwiększa ich przystępność.
 
Zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania z podpisem: “Fot. Junkers-Bosch”.                           

TT3-02.19

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Hanna Żurek - Forum Prasowe Bosch

Hanna Żurek

(22) 715 42 17

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.