Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Zarządzanie elektronarzędziami nigdy nie było tak łatwe


Bosch Connectivity z nową funkcją na smartfona

Zdjęcia (1)

Zdjęcie do informacji: Zarządzanie elektronarzędziami nigdy nie było tak łatwe
Pobierz treść
21 marca 2019
Informacja prasowa
Elektronarzędzia - Bosch linia niebieska
liczba zdjęć: 1
Firma Bosch to jeden z globalnych liderów rozwiązań IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy), które podnoszą komfort naszego życia. Zgodnie z tą ideą, Dział Elektronarzędzi Bosch Professional rozszerzył funkcjonalność swoich produktów o Connectivity – możliwość zarządzania elektronarzędziami z poziomu smartfona.


Korzystanie z rozwiązania jest bardzo łatwe: wystarczy na swoim urządzeniu mobilnym zainstalować aplikację Bosch Toolbox, a w elektronarzędziach zamontować moduł Bluetooth. Dzięki aplikacji możemy dostosować ustawienia urządzeń do wykonywanych zadań w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać ich moc oraz wydajność. Poprzez aplikację będziemy też w stanie monitorować stan naładowania baterii narzędzia, co pomoże uniknąć niespodzianek w trakcie pracy.
 
Za pomocą technologii Connectivity możliwe jest także zarządzanie funkcjami elektronarzędzi, takimi jak: KickBack Control czy Precision Clutch (ochrona mechanizmu sprzęgła). Na etapie tworzenia aplikacji nie zapominano również o bezpieczeństwie użytkownika – jeśli funkcja KickBack Control czy miękki start są wyłączone, poprzez moduł GCY 30-4 Professional do użytkownika zostanie wysłane powiadomienie, które wyświetli się na ekranie smartfona. W aplikacji możemy też m.in. przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych oraz zmienić czas działania lampki LED. Wszystko to sprawia, że korzystanie z elektronarzędzi staje się niezwykle proste.
 
Łatwiejszy serwis i przedłużona gwarancja
Rozwiązanie Connectivity jest również przydatne przy serwisowaniu narzędzia. W aplikacji Bosch Toolbox znajdziemy pełną nazwę narzędzia, jego specyfikację techniczną oraz informację o historii jego eksploatacji. Poprzez Connectivity z łatwością zarejestrujemy nasze narzędzia w programie przedłużającym gwarancję do 3 lat. 
 
Moduł Connectivity jest kompatybilny z elektronarzędziami linii Bosch Professional: GSR/GSB 18V-85 C,  GSR/GSB 18V-60 C, GWS 18V-10 C / SC / PSC, GSR 18V-60 FC, oraz w mocnych i kompaktowych: zakrętarce udarowej GDR 18V-200 C i kluczu udarowym GDX 18V-200 C. Wbudowane moduły Bluetooth znajdziemy w narzędziach pomiarowych Bosch: GCL 2-50 CG, GIS 1000 C, GLM 50 C, GTC 400 C, GLM 120 C.

PT2_03.19

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Hanna Żurek - Forum Prasowe Bosch

Hanna Żurek

(22) 715 42 17

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.