Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Buderus otwiera nowoczesne Centrum Szkoleniowe w Warszawie

Zdjęcia (3)

Zdjęcie do informacji: Buderus otwiera nowoczesne Centrum Szkoleniowe w Warszawie
Zdjęcie do informacji: Buderus otwiera nowoczesne Centrum Szkoleniowe w Warszawie
Zdjęcie do informacji: Buderus otwiera nowoczesne Centrum Szkoleniowe w Warszawie
Pobierz treść
14 czerwca 2019
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
liczba zdjęć: 3
W warszawskiej siedzibie Buderus zostało otwarte zmodernizowane Centrum Szkoleniowe, w którym trenerzy oraz inżynierowie serwisu będą szkolić instalatorów, serwisantów oraz partnerów handlowych z branży grzewczej
i klimatyzacyjnej.


Koncepcja nowego Centrum powstawała przez dwa lata od 2017 roku do 2018.
Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2018 roku i zakończyły 10 miesięcy później w maju 2019 roku. Do dyspozycji uczestników szkoleń są kompleksowo wyposażone sale szkoleniowe, w którym znajdują się funkcjonalne systemy grzewcze oparte o kotły (15 stanowisk) oraz pompy ciepła (7 stanowisk).
 
Uczestnicy szkoleń będą mogli zapoznać się z kompleksowymi rozwiązaniami instalacji z różnymi pompami ciepła: monoblokowymi, splitowymi i gruntowymi, a także kotłami kondensacyjnymi o mocy od 14 do 300 kW. Część warsztatowa została również wyposażona w ścianę hydrauliczną umożliwiającą symulację rzeczywistych przepływów grzewczych.
 
 Szkolenia, które cieszą się największą popularnością to moduły M1.1 – urządzenia kondensacyjne wiszące oraz M3 – pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej.
W dobie cyfryzacji i digitalizacji jednym z podstawowych modułów szkoleniowych jest również M4.1 – automatyka, w trakcie którego omawiane są zaawansowane regulatory pogodowe oraz możliwość sterowania pracą kotła za pomocą aplikacji mobilnej.
 
Dla Buderusa bardzo istotne jest nieustanne doskonalenie produktów oraz serwisu. Jesteśmy dumni, że otworzyliśmy zmodernizowane Centrum Szkoleniowe, które stanowi ważny krok w rozwoju marki. Cały obiekt dostosowany jest do aktualnych nowoczesnych wizualizacji marki Buderus, dzięki czemu instalatorzy, serwisanci, handlowcy i projektanci szkolący się w Centrum będą na bieżąco z najnowszymi trendami – podsumowuje Krzysztof Ciemięga, Dyrektor Generalny Bosch Termotechnika.
 
Cały obiekt został wyposażony kompleksowo, tak aby mogły się tam odbywać szkolenia teoretyczne oraz praktyczne warsztaty na temat najnowszych technologii wykorzystywanych w branży technologicznej.

TT11_5.19

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Hanna Żurek - Forum Prasowe Bosch

Hanna Żurek

(22) 715 42 17

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.