Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Kocioł Cerastar Smart – praktyczny i ekologiczny

Zdjęcia (1)

Zdjęcie do informacji: Kocioł Cerastar Smart – praktyczny i ekologiczny
Pobierz treść
3 lipca 2019
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
liczba zdjęć: 1
Dwufunkcyjny wiszący kocioł gazowy Cerastar Smart Junkers-Bosch łączy zalety energooszczędności oraz wysokiego komfortu. Urządzenie spełnia najnowsze wymagania dotyczące obniżonej emisji tlenów azotu. Kocioł jest wyposażony w panel sterujący Bosch Heatronic® 3 oraz przystosowany do współpracy z regulatorami pokojowymi jak i pogodowymi.
 


Kocioł Cerastar Junkers-Bosch to idealny wybór dla mieszkańców domów jedno
i wielorodzinnych. Niska emisja tlentów azotu (NOx) oraz niewielkie zużycie energii sprawiają, że urządzenie jest bardzo ekologiczne. Ponadto kocioł wyposażony jest w  panel Bosch Heatronic® 3, który w kompleksowy sposób obsługuje wszystkie funkcje kotła oraz umożliwia zastosowanie urządzenia w prostych lub rozbudowanych instalacjach hydraulicznych z jednym lub wieloma obiegami grzewczymi. Wszystkie parametry pracy urządzenia i wykonywane funkcje wyświetlane są w formie skrótów na elektronicznym wyświetlaczu. Zastosowanie palnika chłodzonego wodą sprawia, że kocioł spełnia rygorystyczne wymagania dyrektywy ErP odnośnie ograniczenia emisji NOx.
 
Kocioł ma  również dwie bardzo przydatne i praktycznie funkcje. Pierwsza z nich – Solar ControUnit Inside umożliwia współpracę z kolektorami słonecznymi, druga – QuickTap® polega na przygotowaniu ciepłej wody użytkowej w kotle na chwilę przed jej poborem przez użytkownika. W rezultacie pozwala to na znaczną oszczędność wody oraz optymalne zużycie gazu.
 
Kocioł grzewczy z ciągiem naturalnym przeznaczony jest wyłącznie do podłączenia
w istniejących budynkach. Urządzenie pobiera powietrze do spalania bezpośrednio z pomieszczenia zainstalowania kotła i wyposażone jest w podwójne zabezpieczenie przed cofnięciem się spalin do pomieszczenia, tj. w przerywacz ciągu oraz ponadstandardowy czujnik temperatury umieszczony pod palnikiem.
 
Urządzenie jest również atrakcyjnie wizualnie. Gwarancję możną przedłużyć do 5 lat.

TT12.6.19

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Hanna Żurek - Forum Prasowe Bosch

Hanna Żurek

(22) 715 42 17

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.