Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

System regulacji Logamatic TC100


Ogrzewanie, które dostosowuje się do Ciebie

Zdjęcia (1)

Zdjęcie do informacji: System regulacji Logamatic TC100
Pobierz treść
4 lipca 2019
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
liczba zdjęć: 1
Logamatic TC100 marki Buderus to inteligentny regulator, który zapewnia wygodne sterowanie systemem grzewczym.


Logamatic TC100 umożliwia indywidualną regulację temperatury w każdym pomieszczeniu w zakresie od 5°C do 30°C. Dzięki temu każdy z użytkowników może dostosować ciepło do swoich potrzeb oraz preferencji. Ponadto dzięki regulatorowi możemy indywidualnie zaprogramować tryb pracy każdej strefy grzewczej (maksymalnie 20 stref lub pomieszczeń).
 
LogamaticTC100 ma  również inteligentne funkcje, które znacznie podnoszą komfort użytkowników. Mowa tutaj między innymi o rozpoznawaniu obecności domowników. Za pomocą GPSa, Logamatic rozpoznaje pozycję smartfona danego użytkownika i ustawia temperaturę w domu na podstawie wcześniej zaprogramowanych ustawień preferencji. Bez konieczności nowego ustawiania temperatury. Co więcej, funkcja samouczenia zapamiętuje nawyki użytkowników i odpowiednio moduluje zarządzanie ciepłem, tak aby uzyskać idealną temperaturę we właściwym czasie. Logamatic TC100 wyposażony jest w  eco-wskaźnik, który informuje kiedy ogrzewanie jest wydajne i ekonomiczne. W porównaniu z kotłem kondensacyjnym bez Logamatic TC100 kocioł kondensacyjny współpracujący z systemem Logamatic TC100 umożliwia oszczędność energii aż do 21%.
 
System zapewnia także wygodne sterowanie zdalne dzięki bezpłatnej aplikacji Buderus MyMode, którą można zsynchronizować nawet z 10 smartfonami. Aplikacja dostosowuje temperaturę w domu do pozyskanych z Internetu danych o pogodzie. Buderus MyMode można pobrać bezpłatnie z AppStore lub Google Play.
 
Regulator ma interesujące wzornictwo. Jego czarna, szklana powierzchnia z intuicyjnym dotykowym wyświetlaczem dyskretnie dopasowuje się do każdego wnętrza.

TT13_7.19

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Hanna Żurek - Forum Prasowe Bosch

Hanna Żurek

(22) 715 42 17

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.