Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Serwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

"Urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii-najnowsze rozwiązania oferowane przez markę Junkers, trendy rozwoju oraz programy dofinansowania" - konferencja prasowa działu Technika Grzewcza - Junkers

Poznań, 27 kwietnia 2010

Płaskie kolektory słoneczne marki Junkers serii Compact FCB oraz FCC

W ofercie Junkersa pojawiły się nowe kolektory płaskie serii Compact FCB i FCC. Niewielkie rozmiary kolektorów dają wiele możliwości wyboru miejsca ich montażu. Niska waga, zwarta konstrukcja i łatwość montażu stanowią dodatkowe atuty nowych produktów z oferty Junkersa.
więcej
27 kwietnia 2010
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Urządzenia Junkers w „zielonym biurze” spółki Robert Bosch

Rozsądne gospodarowanie ciepłem ma olbrzymie znaczenie zarówno z ekologicznego, jak i ekonomicznego punktu widzenia. Pamięta o tym spółka Robert Bosch, która w swojej nowej siedzibie, otwartej jesienią 2009 roku, zastosowała wiele rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu. Dział Junkers należący do spółki wyposażył budynek w nowoczesne i energooszczędne systemy i instalacje grzewcze.
więcej
27 kwietnia 2010
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna
27 kwietnia 2010
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Kolektory słoneczne

Słoneczne perspektywy

Alternatywne źródła energii i umiejętne, efektywne korzystanie z ich zasobów stanowią odpowiedzi na wyzwania współczesności, uwarunkowane kurczącymi się zasobami tradycyjnych źródeł energii i zanieczyszczeniami naturalnego otoczenia człowieka. Ciepło z energii słonecznej pozyskuje się za pomocą kolektorów słonecznych, które przetwarzają ją nie emitując przy tym żadnych spalin do atmosfery. Junkers w swojej ofercie proponuje cztery linie kolektorów płaskich: Classic, Comfort, Excellence i Compact. Aby w pełni móc wykorzystać ich efektywność, ważna jest ich umiejętna instalacja oraz użytkowanie.
więcej
27 kwietnia 2010
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.